Kars Hz Ali Çarşı Camii Bugün 10 Temmuz 2020 Cuma

TAZİYE BİLDİRİMLERİ

Merhum'un Ruhu İçin, Allah Rızası İçin Bir Fatiha Okutturmak İsterseniz, Her bir Cetvelin Yanında Bulunan Play Butonuna Tıklamanız Yazılı Merhum İçin 1 Fatiha Okutturmanız Anlamını Taşır.. Allah(c.c) Hepinizin Ölenlerine Rahmet Etsin. Allah(c.c) Günahlarımızı Afettsin İnşallah..
Merhumun Adı Baba Adı Doğum T Vefat T Fatiha Okutma
TAZİYE DEFTERİ KULLANIM KLAVUZU
1. Taziye defteri modülü tamamen halkımızı bilgilendirme amacı taşımakta olup kars hz ali çarşı camii'nin halkımıza hızmetidir.

2. Merhum olan kişiyi deftere eklemek için yukarıda bulunan yeni taziye ekle buttonuna tıklayarak formu doldurmanız ve ardından, forum altında bulunan telefon numarasıylada eklediğiniz formu teyyit etmeniz yeterli olacaktır.

3. Eklediğiniz bilgi editörlerimiz tarafından aynı gün içerisinde aktif edilir, böylece merhum olan kişiden hem türkiyede bulunan hemşehrilerimizin haberi olur, hemde yakınlarına ulaşmak isteyenler için belirteceğiniz telefon numaraları ile iletişim sağlamaya yardımcı oluruz.

4. Eklediğiniz merhum yada merhumenin tabloda bulunan isminin üzerine tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilir, başsağlığı mesajınız var ise yazabilirsiniz.

ALLAH (c.c) Tüm Ölmüşlerimizin ve Ölmüşlerinizin Hepsine Rahmet Eylesin. Günahlarımızı Affetsin İnşallah..

Yazılım Zafer Medya 11.Ocak.2013
www.karshzalicamii.comSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz
2012 - 2014 © Kars Hz Ali Çarşı Camii
Yazılım Kars Zafer Medya